Nemusíte mít mnoho peněz, a přesto si můžete uspořádat krásnou svatbu. A ta bude vždy tak krásná, jak krásný je váš vzájemný vztah, protože to je vlastně to jediné, na čem skutečně záleží.

kytice

Vzpomeňme si, jak to chodilo v nedávné minulosti. Veselka se uspořádala doma, aby se co nejvíce ušetřilo – ženy napekly cukroví a koláče a navařily, pozvali se příbuzní, každý něco donesl, jak pro novomanžele, tak na slavnostní stůl a bylo vystaráno. Jistě, i tak to nebylo zcela levné, nicméně rozhodně na takové svatbě nepadaly stotisícové půjčky.

A mělo to jistě něco do sebe, neboť začínat svůj nový život s velkými dluhy, to není nic moc. Takže pokud nemáte mnoho peněz a netrpíte přehnaným očekáváním a nepotrpíte si na pompéznost, udělejte si včas svatební seznam úkolů, které je potřeba zařídit a proškrtejte všechno to, co vlastně vůbec nepotřebujete. Na místo luxusní svatební kytice vám stejně tak dobře poslouží pivoňky či růže ze zahrádky, krásné šaty vám za polovic ušije místní švadlena a hostinu nemusíte mít na zámku, ale klidně na vaší zahradě. A budete to mít skoro zadarmo.

láska

Snad to jediné, na čem se vám šetřit nevyplatí jsou snubní prsteny. To je vedle vašeho vzájemného slibu to, co si s sebou ponesete celý život. Prsteny vám budou po celý život připomínat, jak krásný byl v daný den váš vztah a jak jste si slibovali, že o něj budete pečovat. Proto by měly být kvalitní a krásné, stejně tak jako to, co společně opatrujete. A ať už ve své společném životě budete procházet jakoukoli výzvou, tak vaše prsteny jsou symbolem, který by měl vším projít nezměněný. Věnujte proto jejich výběru dostatek času a vyberte si zlatníka, který vám je zhotoví na zakázku přesně podle vašich přání a v odpovídající, tedy té nejvyšší kvalitě. Jedině tak s nimi budete po celý svůj život spokojeni a stanou se skutečným symbolem vaší lásky.